rezerwacje-ślubne.pl Informacje, inspiracje, rezerwacje

Zespół muzyczny Dobry band - opis firmy

Logo firmy
ocena: 0%

Zasięg działania:

Cała Polska
szczegóły»

Spis treści:

Dobry band

Zdjęcie do opisu

www.dobryband.pl

tel. 692226017

Witamy Państwa serdecznie i zapraszamy do naszej nowej strony internetowej. Pragniemy Państwu przedstawić aktualny skład naszego zespołu na nowej stronie. Przez ostatnie lata w naszym zespole występowali muzycy, którzy przyczynili się do tego, iż zespół mógł się rozwijać i stale podnosić swój poziom artystyczny. Niektóre osoby, które współpracowały wcześniej z zespołem, aktualnie również występują z nami w zależności od zapotrzebowania klienta i charakteru danej imprezy, ponieważ zespół może wystąpić już od małego składu już 3 - 4 osób, jak również w składzie 8 – osobowym.

W jakim składzie zespół występuje na danej imprezie to zależy od samego klienta. Aktualny skład tworzy czterech muzyków i dwie wokalistki. Podstawowym optymalnym składem jest kwintet (5 – osób). Jeśli gramy duże imprezy skład zwiększamy do 6 – 8 osób. W każdym możliwym składzie zespół prezentuje wysoki poziom artystyczny. Zespół muzyczny „DOBRY BAND” istnieje na rynku w Polsce ponad 12 lat. Przez te wszystkie lata występował na prestiżowych imprezach. Wcześniejsza nazwa zespołu „A-TEST” BAND, który współpracował ze znaną warszawską agencją artystyczną. Zespół „Dobry - Band” występuje na różnych imprezach w kraju obsługując m.in.: eventy, śluby, studniówki, dyskoteki, zabawy, koncerty, rauty, bankiety, wszelkie inne uroczystości rodzinne itp. Posiadamy bardzo różnorodny i bogaty program dostosowany na daną imprezę.

Obsługujemy międzynarodowe imprezy rodzinne! Występujemy razem na wszelkich imprezach u boku znanych artystów polskiej estrady. Współpracujemy z różnymi agencjami artystycznymi na terenie całego kraju. Trzon zespołu tworzy 5 osób doświadczonych muzyków, którzy przez wiele lat występowali w kraju i za granicą kraju. Leaderem zespołu Dobry Band jest jego założycielem Dariusz Lewandowski, który prowadził wcześniej zespół muzyczny ex „A – Test” oraz „Oki – Doki”, jak również zespół „Music Lovers”.